Döviz Kurları

BİST 100
88.066
O/N REPO
0
USD
3,6965
EURO
3,9230
ALTIN
145,7796
Son Güncelleme: 10.02.2017 14:13

GEDÜZ “ÖZÜR DİLİYORUM, GEREKEN YAPILACAK”

GEDÜZ “ÖZÜR DİLİYORUM, GEREKEN YAPILACAK”

Kırkağaç Çam Festivali alanında yer hoparlörlerden yanlışlıkla ilahi ve mevlit okutulmasının ardından Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, bir açıklama yaptı. Hoparlörden ilahi ve mevlit okunmasının yanlışlıkla olduğunu belirten Kırkağaç Belediye Başkanı Gedüz, suçlular ve ihmalkarlıklar varsa gereken yapılacak” derken, Kırkağaçlılardan özür diledi. Gedüz “Sevgili hemşehrilerim, Çam Festival yerinde sebebini ve neden olduğunu bilmediğim anons sisteminden […]

18 Mayıs 2017 Perşembe - 2800 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kırkağaç Çam Festivali alanında yer hoparlörlerden yanlışlıkla ilahi ve mevlit okutulmasının ardından Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, bir açıklama yaptı.

Hoparlörden ilahi ve mevlit okunmasının yanlışlıkla olduğunu belirten Kırkağaç Belediye Başkanı Gedüz, suçlular ve ihmalkarlıklar varsa gereken yapılacak” derken, Kırkağaçlılardan özür diledi.
Gedüz “Sevgili hemşehrilerim, Çam Festival yerinde sebebini ve neden olduğunu bilmediğim anons sisteminden mevlit ve ilahi okunmuştur. Alacalar mahallesindeki camiden merkez yayını yapan sistemi kontrol amaçlı Karaosmanoğlu camiinden yayın yapılarak arıza giderilmesi yapılmış ama bizim çamdaki sisteme nasıl girip oradan mevlit ve ilahi okunmasını hala anlamış değiliz.
Bu konu hakkında gerekli araştırma ve inceleme yapılarak eğer suçlular veya ihmalkarlıklar var ise gereken yapılacaktır. Lakin bu olay için yine de değerli halkımdan özür diliyorum” dedi.

Vatandaşlar ise sosyal medya hesaplarından hataylada olsa ilahi ve mevlit dinledikleri için memnun olduklarını belirttiler.

Bir Cevap Yazın

kirkagac.web.tr - 2015 -Bu sitedeki haberlerin izinli veya izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül