Döviz Kurları

BİST 100
88.066
O/N REPO
0
USD
3,6965
EURO
3,9230
ALTIN
145,7796
Son Güncelleme: 10.02.2017 14:13

Kırkağaç Betül İlköğretim Uzaktan Kumandalı Araba Yarışı Düzenledi

Kırkağaç Betül İlköğretim Uzaktan Kumandalı Araba Yarışı Düzenledi

Manisa’nın Kırkağaç ilçesindeki Özel Betül İlköğretim Okulu’nun öğrencileri, uzaktan kumandalı arabalarını yarıştırdı. Manisa’nın Kırkağaç ilçesindeki Özel Betül İlköğretim Okulu’nun öğrencileri, uzaktan kumandalı arabalarını yarıştırdı. Okul çapında düzenlenen yarışa, 15 öğrenci katıldı. Özel hazırlanan pistte yarışan öğrencilere, kurallar bildirildi. Dışarıdan müdahaleler olmaması için arabalar, kumandalarıyla beraber kapalı durumda pist önünde toplandı. Zamana karşı yapılan yarışta heyecanlı […]

16 Mart 2015 Pazartesi - 4440 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Manisa’nın Kırkağaç ilçesindeki Özel Betül İlköğretim Okulu’nun öğrencileri, uzaktan kumandalı arabalarını yarıştırdı.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesindeki Özel Betül İlköğretim Okulu’nun öğrencileri, uzaktan kumandalı arabalarını yarıştırdı. Okul çapında düzenlenen yarışa, 15 öğrenci katıldı. Özel hazırlanan pistte yarışan öğrencilere, kurallar bildirildi. Dışarıdan müdahaleler olmaması için arabalar, kumandalarıyla beraber kapalı durumda pist önünde toplandı.

Zamana karşı yapılan yarışta heyecanlı anlar yaşandı. Araba sesleri ve müziklerle öğrenciler yarışa motive oldu. İngilizce öğretmenlerinin İngilizce anonsları da yarışa ayrı bir ralli havası kattı. Birinciliği Ebubekir Sarışın, ikinciliği Nail Doruk, üçüncülüğü Berat Özer elde etti. Dereceye girenlere, altın madalya verildi. Özel Betül İlköğretim Okulu Müdürü Hikmet Günhan, yaptığı açıklamada, “Betül Eğitim Kurumları olarak düzenlemiş olduğumuz bahar şenliği uzaktan kumandalı araba yarışı ile öğrencilerimize sosyal aktivite planladık. Öğrencilerimizin, eğitimle beraber sosyalleşmesini de düşündüğümüz için bu tür etkinliklerin daha faydalı olacağı ümidini taşıyoruz. Bu tür sosyal etkinlikler, öğrencilerin arkadaşlık duygusunu geliştiriyor. Böyle etkinlikler planlayarak öğrencilerimizi dinlendirmiş oluyoruz ve ayrıca stres attırıyoruz. Betül Eğitim Kurumları olarak erken kayıtlarımız başladı. Erken kayıtlarımızda öğrencilerimize uzaktan kumandalı araba ve takım topları veriyoruz. Erken kayıt avantajlarımız, 16 Nisan’a kadar devam edecek. Velilerimizi, erken kayıt avantajlarından faydalanmaları için okulumuza bekliyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

kirkagac.web.tr - 2015 -Bu sitedeki haberlerin izinli veya izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül