Döviz Kurları

BİST 100
88.066
O/N REPO
0
USD
3,6965
EURO
3,9230
ALTIN
145,7796
Son Güncelleme: 10.02.2017 14:13

Selma Tekçe’ye veda yemeği

Selma Tekçe’ye veda yemeği

Kırkağaç Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve Hayata İyilik Kat sosyal sorumluluk projesi koordinatörü olarak görev yapan Selma Tekçe’nin tayini nedeniyle kendisi için iftarda veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine Kaymakam Dr. Mehmet Yeşilbaş ve eşi Sakine Yeşilbaş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdullah Bayraktar ve eşi Emine Bayraktar ve Kaymakamlık personeli katıldı.Kaymakam […]

25 Haziran 2016 Cumartesi - 2274 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kırkağaç Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve Hayata İyilik Kat sosyal sorumluluk projesi koordinatörü olarak görev yapan Selma Tekçe’nin tayini nedeniyle kendisi için iftarda veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine Kaymakam Dr. Mehmet Yeşilbaş ve eşi Sakine Yeşilbaş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdullah Bayraktar ve eşi Emine Bayraktar ve Kaymakamlık personeli katıldı.Kaymakam Yeşilbaş, Selma hanımın tayinin ilçemiz ve kaymakamlığımız için önemli bir kayıp olduğunu söyleyerek, birlikte çalıştığımız dönemde son derece özverili ve başarılı çalışmalara imza attığını, mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştığını ve ilçemize önemli katma değer sağladığını ifade ederek kendisine teşekkür etti. Ayrıca başarılı çalışmaları nedeniyle de Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.Kaymakamımızın eşi Sakine Yeşilbaş da, Selma Tekçe’nin Hayata İyilik Kat sosyal sorumluluk projesi kapsamında yaptığı başarılı ve özverili çalışmaları dolayısıyla kendisine plaket ve hediye takdim ederek bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diledi.Yazı İşleri Müdürü Abdullah Bayraktar da Selma hanımla adeta aile gibi çalıştıklarını ve son derece fedakar ve özverili bir çalışanlarını kaybettiklerini ifade etti.

Selma Tekçe, düzenlenen veda yemeğinin kendisini çok onurlandırdığını ifade ederek Kaymakamımız Dr. Mehmet Yeşilbaş ve Eşi Sakine Yeşilbaş başta olmak üzere yemeğin düzenlenmesinde emeği geçen ve katılan herkese teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

selma tekçe2 selma tekçe selma tekçe3

Bir Cevap Yazın

kirkagac.web.tr - 2015 -Bu sitedeki haberlerin izinli veya izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül